Blog Archives

You are here: Start » Portfolio

KURSY DLA DOROSŁYCH

  • Język angielski ogólny Tworzymy  programy nauczania dla osób dorosłych ułatwiające swobodne komunikowanie się. Preferujmy metodę nauczania komunikacyjną, opartą na intensywnej współpracy  między lektorem a słuchaczem. Program tworzony jest indywidualnie, na podstawie zdiagnozowanego poziomu  oraz po rozmowie wstępnej z kandydatem i omówieniu jego oczekiwań, potrzeb oraz możliwości czasowych.
  • język angielski ogólny z elementami języka biznesowego – to propozycja dla tych, którzy chcą swobodnie porozumiewać się w takich sytuacjach ,jak podróż, zakupy, rodzina, wizyta, spotkania towarzyskie, telefonowanie, staranie o pracę, załatwianie spraw w instytucjach.
  • kursy „last minute” np. przygotowujące do wyjazdu za granicę do pracy lub na wakacje, kursy przygotowujące do rozmowy w sprawie pracy, przygotowania i opracowania niezbędnych dokumentów, takich jak CV, podanie itp., przygotowanie prezentacji. Ze względu na przyspieszony charakter tego kursu, zajęcia mogą odbywać się w nietypowych godzinach lub w dni wolne od pracy, w zależności od potrzeb Klienta.

dolacz do nas_przycisk