Jak pracujemy

Jesteś tutaj: Start » Jak pracujemy

Move & Mów to Mobilne Centrum Języków Obcych zajmujące się organizacją  kursów języków obcych w  miejscach pracy, domach lub innych miejscach wskazanych przez naszych klientów na terenie Dzierżoniowa, Świdnicy i okolic, a także w siedzibie  naszej firmy, przy ulicy Wieniawskiego 13 w Dzierżoniowie.

  • Zapisy trwają przez cały rok.
  • To Ty decydujesz, kiedy rozpoczynasz naukę.
  • Rozpocznij naukę właśnie teraz! Czekamy na Ciebie!
  • Dojeżdżamy do klienta (powiat dzierżoniowski)

Kliknij aby rozwinąć:


Oferujemy  szkolenia w małych grupach dla zwiększenia kontaktu słuchacza z lektorem i tym samym podniesienia efektywności szkolenia. Prowadzimy zajęcia w małych grupach (maksymalnie 6 osób), zajęcia indywidualne oraz w parach. Preferujemy grupy dobrane samodzielnie przez naszych słuchaczy.


Programy tworzone są indywidualnie, specjalnie dostosowane do potrzeb klienta na podstawie jego oczekiwań i potrzeb. Opracowujemy je na podstawie badania potrzeb klienta i wstępnej oceny poziomu. Robimy  to za pomocą testu oraz rozmowy wstępnej po angielsku lub po polsku. W ten sposób każdy indywidualny słuchacz lub grupa ma wytyczony własny  program do realizacji. Program kształcenia jest modyfikowany pod kątem utworzonej grupy lub potrzeb indywidualnego klienta.


Dzięki przyjaznej, swobodnej atmosferze podczas zajęć  pomagamy przełamać barierę językową, będącą częstą przeszkodą w nauce mówienia. Na naszych zajęciach pokonasz stres, zbudujesz wiarę w siebie i nabierzesz odwagi do śmiałych, swobodnych wypowiedzi.

W celu zwiększenia efektywności nauczania nie narzucamy sztywno wyłącznie jednej metody nauczania.  Dobór metody uzależniamy od grupy wiekowej, indywidualnych predyspozycji oraz celu, jaki sobie stawiamy.


Mając świadomość, iż uczestnicy kursu to zazwyczaj osoby pracujące, często obarczone obowiązkami służbowymi i rodzinnymi, mające być może niewiele czasu na naukę, tworzymy programy tak, aby w trakcie zajęć  wykorzystywać maksimum czasu na praktyczną naukę języka bez konieczności obciążania słuchaczy obowiązkiem odrabiania zadań domowych. Powtarzanie materiału, jak wiadomo, przyspiesza efekty nauczania, dlatego zachęcamy do pracy samodzielnej, lecz nie wyciągamy konsekwencji za „brak zadania domowego”.


Kursy mogą rozpocząć się w dowolnym miesiącu, również w okresie wakacyjnym. Centrum językowe Move & Mów umożliwia Państwu rozpoczęcie nauki w dogodnym dla Państwa terminie, niezależnie od miesiąca i pory roku.


Zasady współpracy dostosowujemy  do specyfiki funkcjonowania firmy – Klienta. Znamy biznesowe realia i proponujemy sprawdzone rozwiązania oraz elastyczność we współpracy. Gwarantujemy uśmiech, przyjazną, pozbawioną stresu atmosferę podczas zajęć, oraz, co najważniejsze,
WYRAŹNE EFEKTY!


KAŻDY Z PROPONOWANYCH KURSÓW ZAWIERA OPCJĘ: STWÓRZ WŁASNĄ GRUPĘ. Uczestnicy kursów mają możliwość dobrania sobie grupy, w której chcą się uczyć. Mogą to być grupy rodzinne, grupy znajomych o podobnych zainteresowaniach, koledzy z pracy lub ze szkoły. Zaletą takiej grupy jest bardzo celne dopasowanie tematyki zajęć, programu oraz poziomu do wspólnych potrzeb i oczekiwań. Wiele osób, w grupie znajomych, czuje się po prostu raźniej, tym samym pozbywając się tremy. To zaś w efekcie daje pożądany efekt –  swobodę mówienia.


dolacz do nas_przycisk