Blog Archives

You are here: Start » Testimonial

Opinia 7

Swoje pierwsze nauki u boku pani Katarzyny Barskiej rozpocząłem jeszcze w szkole podstawowej. Dzięki formie lekcji 1 na 1 szybko opanowałem podstawy, dzięki czemu w kolejnych latach byliśmy w stanie znacząco przegonić materiał przerabiany równolegle w trakcie zajęć szkolnych.

Kamil Nowak

Opinia 6

W szczególności pragnąłem zdobyć umiejętność posługiwania się żywym językiem. Wiem, że udało nam się wspólnie osiągnąć ten cel, ponieważ obecnie nie mam żadnych problemów z rozumieniem angielskiego (amerykańskiego, brytyjskiego), a także wyrażaniem swoich myśli w tymże języku.

Kamil Nowak

Opinia 5

Szczególnie dobrze wspominam partnerski układ na linii uczeń-nauczyciel. Dzięki otwartości mojej korepetytorki, mogłem w dużej mierze doskonalić posługiwanie się językiem angielskim, w sposób który mi odpowiadał. Dzięki temu, nauka stała się przyjemnością, a dalsze postępy jedynie kwestią czasu.

Kamil Nowak

Opinia 4

Po fachowa i profesjonalna pomoc Mow & Move sięgałam wielokrotnie Jako Rzecznik Prasowy Spółdzielni Mieszkaniowej, gdzie przy nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów pomoc tłumacza była niezbędna! Podczas wizyty przedstawicieli z zaprzyjaźnionej Spółdzielni z Holandii, Pani Kasia nie tylko  wykazała się w tłumaczeniu skomplikowanych branżowych konwersacji, ale również doskonale sprawdziła się w rozmowach kuluarowych. Jej profesjonalizm, poczucie humoru oraz lekkość z jaka prowadziła tłumaczenia i rozmowy, zdecydowanie przyczyniły się do owocnej współpracy pomiędzy obiema Spółdzielniami.
Dziś mieszkam i pracuje w Wielkiej Brytanii. Ze śmiałością polecam Mow & Move jeśli poszukujesz tłumaczy przy rozwijaniu swojego biznesu, lub po prostu doskonalenia znajomości języka angielskiego na każdym poziomie!

Kamila Davies
Human Resources, Radian Group

Opinia 3

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach z Panią Kasią na studiach, jak również w mojej firmie i mogę z pełną odpowiedzialnością ją polecić. Zajęcia te dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Kasi do zawodu w znaczącym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności

Kasia Z.
Cooper Standard

Ooinia 2

Katarzyna Smolarz – moja nauczycielka języka angielskiego. Od zupełnych podstaw, poprzez naukę czytania i pisania, do złożonych konstrukcji gramatycznych czy specjalistycznego słownictwa. Nauka z przyjemnością, poprzez współpracę. Metody dydaktyczne dostosowane do potrzeb i oczekiwań słuchaczy.

Podczas swojej edukacji miałem kontakt z wieloma nauczycielami, wykładowcami, lektorami. Niewielu jednak wspominam tak ciepło, jak panią Katarzynę Smolarz. Dzięki jej otwartości i metodom przekazywania wiedzy, dziś angielski jest dla mnie niczym drugi język ojczysty. Tym samym, rekomenduję i gorąco polecam wszystkim zainteresowanym Move&Mów – Mobilne Centrum Językowe.

Z poważaniem,

Kamil Nowak

Opinia 1

Wysoka jakość kursu językowego oferowanego przez Katarzynę Smolarz, oraz profesjonalny sposób prowadzenia zajęć stwarzający atmosferę motywacji do nauki, sprawił, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Move & Mów – Mobilne centrum językowe jako firmę gwarantującą sukces w nauczaniu języka angielskiego.

Andrzej C
Cooper Standard