WARSZTATY ANGIELSKIEGO - TYPU TOTAL IMMERSION

Jesteś tutaj: Start » WARSZTATY ANGIELSKIEGO – TYPU TOTAL IMMERSION
Katarzyna Barska - właścicielka mobilnej szkoły językowej Move&Mów

Katarzyna Barska – właścicielka mobilnej szkoły językowej Move&Mów

PRZEŁAM BARIERY JĘZYKOWE

Jesteś energiczną osobą prowadzącą swój biznes? Jesteś zapalonym podróżnikiem otwartym na świat? Ta oferta jest dla Ciebie!

Zapraszamy na super warsztaty dla osób chcących w krótkim czasie, w doborowym towarzystwie i w pięknym miejscu doskonalić swoje możliwości językowe!
DLA POCZĄTKUJĄCYCH I DLA ZAAWANSOWANYCH Mamy 3 dni pracy z anglojęzycznymi lektorami. Indywidualne spotkania dopasowane do poziomu każdego uczestnika.

DLA KOGO?

AKTYWNI BIZNESMENI ZAPALENI PODRÓŻNICY

KIEDY?

trzy dni: 28, 29 i 30 grudnia 2017

GDZIE?

3 gwiazdkowy HOTEL NIEMCZA SPA w Niemczy

ILE TO KOSZTUJE?
cena to 1850zł od osoby

CO JEST W CENIE?

  • Praca z anglojęzycznym lektorem 24 godziny na dobę przez cały czas pobytu. zameldowanie 28 grudnia, cały dzień 29.12 (śniadanie, obiad, uroczysta kolacja); śniadanie 30.12. (ostatni dzień do godziny 12)
  • Dwie doby przebywania wyłącznie w środowisku anglojęzycznym, w tym: zabawy i zajęcia integracyjne, praca indywidualna z lektorem, dobór odpowiedniego poziomu (żadnych kryteriów poziomu na wejściu)
  • Networking w grupie, możliwość pozostania w kontakcie z grupą trenerów po zakończeniu kursu (skype, messenger, whatsapp, email po angielsku).

 

DOŁĄCZ DO NAS!

Zadzwoń 601 927 065

Facebook
 
 

lub skorzystaj z poniższego formularza rezerwacji

1. Wybierz rodzaj kursu

2. Podaj swoje dane kontaktowe

Imię i nazwisko (wymagane)

3. Podaj numer kontaktowy

Telefon komórkowy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo odstępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest: Move And Mów Mobilne Centrum Językowe Katarzyna Barska ul. Wieniawskiego 13 Dzierżoniów tel: 601 927 065
biuro@moveandmow.pl NIP: 8821395400.